Aktivity pro zimní obdobíKolem penzionu vedou upravované běžecké tratě. V případě nedostatku sněhu můžete navštívit nedaleký běžkařský park Shöneben, který se nachází na náhorní plošině ve výšce okolo 1000 m.n.m., těsně za hraničním přechodem u obce Zadní Zvonková. Tam naleznete 70 km upravených stop pro běžkování, včetně tras upravených pro zájemce o bruslení na běžkách. Místní mikroklima zaručuje dostatek sněhu velmi často i v obdobích, kdy jinde na Šumavě je sněhu nedostatek.

Další možností je navštívit lyžařské středisko Hochficht (13 sjezdovek na rakouské straně hory Smrčina) je vzdáleno cca 25 km.

BĚŽECKÝ AREÁL SCHÖNEBEN


Hned za hraničním přechodem Zadní Zvonková - Schöneben se nachází v příznivé nadmořské výšce okolo 1000 m.n.m. jeden z nejkvalitnějších rakouských běžeckých areálů mimo Alpy se stabilními sněhovými podmínkami a denní úpravou běžeckých stop. Vstup do stop je zpoplatněn.

79 KM PRAVIDELNĚ UPRAVOVANÝCH BĚŽECKÝCH STOP

V běžeckém areálu Schöneben-Hochficht Vás čeká 78,9 km dlouhá síť běžeckých stop pro klasický styl a bruslení. Běžecké stopy na Schönebenu nabízejí nenáročné okruhy vhodné pro rekreační běžkaře i kopcovitější tratě, které uspokojí zdatnější běžkaře. Obzvlášť pro bruslařský styl jsou běžecké stopy na Schönebenu opravdovým rájem, který jen tak někde nenajdete.

Zdroj: www.lipno-sternstein-hochficht.cz

Více informací o cenách, kvalitě sněhu a pro webkamery klikněte na tlačítko níže

SKIAREÁL HOCHFICHT


Skiareál Hochficht je největším rakouským lyžařským střediskem mimo Alpy! Nabízí vám atraktivní lyžování pro rodiny s dětmi i pokročilé lyžaře, které je srovnatelné s menšími alpskými středisky, stabilní sněhové podmínky, 21 km kompletně zasněžovaných sjezdovek, moderní kabinkovou a 3 čtyřsedačkové lanovky, kvalitní zázemí a služby ve Skiareně Hochficht, český personál v restauracích a v neposlední řadě velmi výhodné slevy pro rodiny s dětmi, mládež a ubytované hosty, díky kterým pro vás bude lyžování na Hochfichtu cenově výhodnější než leckde na českých horách.

Webkamery a počasí

Naše Apartmány Pod Smrčinou prezentujeme také na serveru České hory

TAK BLÍZKO, HNED ZA HRANICEMI U LIPNA

Skiareál Hochficht najdete na rakouské straně Šumavy, hned za hranicemi nedaleko Lipna. Díky své velmi výhodné poloze (jen 3 hodiny autem z Prahy bez placení rakouských dálničních poplatků) popularita Hochfichtu u českých lyžařů rok od roku roste. Obzvláště oblíbené jsou pobytové balíčky se zvýhodněným skipasem a ubytování na české straně okolo Lipna.

RYCHLÁ PŘEPRAVA BEZ ČEKÁNÍ DÍKY KABINKOVÝM A 4SEDAČKOVÝM LANOVKÁM

Komfortní 10místná kabinková lanovka, tři 4sedačkové lanovky a dvojitý vlek garantují dostatečnou přepravní kapacitu, díky po většinu sezóny lyžujete bez front.

Maximální pohodlí pro malé děti zajišťuje pojízdný pás v dětském Fichtl Kids Parku, 185 m dlouhý zastřešený pás u výukového svahu a samozřejmě nové kryté kabinky pro 10 osob, které při nástupu i výstupu zpomalují.

21 KM ATRAKTIVNÍCH SJEZDOVEK A SNĚHOVÁ JISTOTA Č.1 NA ŠUMAVĚ


Zdroj: www.lipno-sternstein-hochficht.cz

Aktivity pro letní období

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu